Lista najczęściej zadawanych pytań na temat MS Office 365

 

Aby założyć konto należy kliknąć w przycisk „Załóż konto Office 365”

W kolejnym kroku należy wprowadzić Imię, Nazwisko, oraz hasło pierwszego logowania, które możemy odnaleźć: logując się do e-dziennika, następnie kliknąć przycisk „Uczeń”, następnie w menu po lewej stronie przycisk „Dostęp Office 365”

W kolejnym kroku podajemy nr telefonu komórkowego (ucznia lub rodzica), na który przyjdzie SMS potwierdzający tożsamość. Po poprawnym zweryfikowaniu nr. Telefonu konto office zostanie założone oraz zostaną wyświetlone dane do logowania do Office 365.

 

Zapomniałem hasła do eDziennika

Na stronie logowania do edziennika https://adfslight.vulcan.net.pl/rzeszowprojekt/

Należy kliknąć w link „Przywracanie dostępu do konta” (https://adfslight.vulcan.net.pl/rzeszowprojekt/AccountManage/UnlockAccountRequest), następnie po podaniu jednej z wymaganych danych (Login lub PESEL lub e-mail), na adres email podany w edzienniku zostanie wysłany link do restartu hasła.

 

Gdy uczeń nie posiada konta do eDziennika:

• aby utworzyć w eDzienniku konto ucznia uprawniające do korzystania z pełnej wersji pakietu Microsoft Office 365, uczeń lub opiekun powinien podać e-mail ucznia wychowawcy lub w sekretariacie szkoły. Ten adres zostanie następnie zarejestrowany w systemie eDziennik. Po rejestracji adresu, należy wykonać operację przywracania dostępu do konta wg instrukcji:

 

Po zalogowaniu się do Office 365 nie widzę większości aplikacji (m.in. Teams)

Upewnij się czy jesteś zalogowany na konto z końcówką @edu.erzeszow.pl

 

 

Jeżeli jesteś zalogowany na inne konto (np. z końcówką @interia.pl; onet.pl; gmail.com; itp.) należy się wylogować i następnie podać dane logowania z końcówką @edu.erzeszow.pl

 

 

Linki do Instrukcji  do zakładania kont:

eDziennikhttp://bit.ly/dostep_do_systemu

Office 365 → http://bit.ly/instrukcja_zakładania

 

Wróć do okna głównego